God game moda dunyasi


(bkz: 28 ekim 2017 redlack'ın vefatı)

başlığımı içerik haline getiren onedio.com'a teşekkürler.

benim bu. sabit bir maaşım var. 2 bin tl. ne bir lira fazla ne de bir lira eksik. sigortam da yatıyor günü gününe, 2004 model dizel fiesta marka bir arabam da var. evim yok ama olsun 350 tl'ye oturuyorum aylık. 1+1 stüdyo. muratti sigara içiyor, hemen hemen her hafta 2-3 gün de dışarı çıkıyorum eşim dostumla. kral ben değilsem kim oğlum?

kafam rahat lan, saat gibiyim. tek derdim ne biliyor musunuz? discovery markalı telefonumun şarjı ne zaman bitecek. tek derdim bu amk. sizin zengin olma hayalinizin yanında benim var olanı kullanıp mutlu olmam 10 numara 5 yıldızdır. şimdi dağılabilirsiniz.

zorunlu açıklama: 1) gaziantep'te yaşıyorum, oturduğum ev stüdyo eşyasız 1+1 küçük şirin bir daire ayrıca balkonum bile var :) apartmandaki diğer daireler 450 tl iken en eski kiracı ben olduğum için bu fiyata oturuyorum. bu yılın sonunda 450 ya da 400 olabilir. bekarım bu sebeple yalnız yaşıyorum.
2) ailemden, akrabamdan ne bileyim başka bir yerden her hangi bir ek gelirim yok. aylık cebime giren para miktarı 2 bin lira. 1 lira fazlası yok.
3) alkol kullanmıyorum akşamları çıkma muhabbetim; yemek, çay, kahve, sigara, sinema, kız arkadaşımla yaptığımız etkinlikler :)
4) 3 yıldır süren uzun süreli ciddi bir ilişkim var, kendisi öğretmen adayı inşallah atanabilirse kısmet.
5) arabayı nasıl aldıma gelince. arabam komple boyalı, pert kayıtlı ama yürüründe sıkıntı yok tüm aksamları çalışıyor 16bin tl'ye aldım 10 bin kredi çektim 6 bin birikmişim vardı peşin verdim. aylık 350 tl'de krediye ödüyorum ayrıca 3 ay sonra o da bitiyor. bu arada boya takıntısı olan aramasın :)
6) muratti sigarayı iki günde bir paket olarak içiyorum. bazen 1,5 günde bir paket o da çok canım sıkkın olursa. günde bir paket içtiğimi nerden çıkardınız cidden anlamadım.
7) ayrıca her yıl düzenli olarak ailemin yanına ve her hangi bir tatil beldesine arkadaşlarımla tatile gidiyorum.

önemli not: mesajları ile ciddi mi diye soran, benim gibi bir hayat yaşamak istediğini beyan eden dostlar; ben size yeni bir formül yeni bir yol anlatmadım ki olması gereken bu mutlu olmak için. tv'de dizilerde gördüğünüz hayatlar adı üstünde sadece hayal. onlar gibi olmak zorunda değilsin. herkes zengin olamaz olmamalı. orta sınıf olmakta bir hayaldir mesela. ya da ne bileyim borçsuz bir yaşam sürmekte. ben ölene dek orta sınıf bir yaşam sürmeyi seçtim mesela. gelelim konunun anlam ve önemine. ben küçüklüğümden bu yana hep çalıştım. çok zor günler atlattım, aç kaldım beş parasız kaldım ama asla küsmedim hayata. hep mücadele ettim. çok parada zenginlikte gözüm olmadı. ha olursa kim yok der siz söyleyin? sizin zengin olmayla geçerken ömrünüz, mutluluğu ıskaladığınızın farkında olmayışınız bile bir dram bana göre. bakın ben bir şeye hemen sahip olup borç içinde yüzmek yerine paramı biriktirip aldım. tek istisnam arabam oldu. 900 lira asgari ücretle üç çocuk okutan adamlar varken söyleyin allah aşkına kral değil miyim ben? hedeflerinizi küçültün dostlar. bir ömür çekilmez bu çile. yaşayın ve mutlu olun. sevgiyle..

2 yıl sonra ne haldeyim merak edenler için
(bkz: 3850 lira maaş ile krallar gibi yaşayan aile)Related news


Fashion trends 2019 summer tumblr pictures
Good morning stylish textured
Coreografia de los 70 y 80 moda
Fashion honey cocaine lyrics
The fashion bybel instagram kim